Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Aktuálně ze světa BforB

16.11.2017

Rozjezd samostatného podnikání není pro začínající podnikatele vždy jednoduchý. Existuje však řada nástrojů, které mu mohou v začátcích pomoci. Jedním z nich jsou i byznysové snídaně.

 

7.11.2017

Přínosy spolupráce formou networkingu jsou nepopiratelné. Vždyť drtivá většina podnikatelů si je vědoma toho, že doporučení je jednou z nejefektivnějších cest k novým zakázkám. Málo podnikatelů však již vnímá nutnost mít určitou referenční strategii, díky níž budou vědět, jak žádat o doporučení, odkud mohou doporučení přijít a budou schopni hodnotit výsledky této strategie.

6.11.2017

Většina obchodních kontraktů je dojednávána a uzavírána na osobních obchodních schůzkách, a to i v dnešní době plné moderních komunikačních technologií. Výsledek jednání tak velmi často závisí na tom, jaký dojem na nich zanecháme.

 

5.10.2017

Do podnikání skočil Marek Pavelka po hlavě. Členství v trutnovském klubu BforB mu pomohlo posunout vedení vlastní firmy do nové etapy.

2.10.2017

Často kolem sebe slýcháme, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník a osobní doporučení. A právě na doporučení je založen referenční networking, díky němuž mohou podnikatelé získat nové zakázky a zvýšit tak své příjmy.

21.9.2017

V České republice je networking poměrně mladou disciplínou, díky níž si podnikatelé vzájemně pomáhají v získávání zakázek a nacházení nových podnikatelských příležitostí. V dnešní době se tak stává klíčovým nástrojem pro menší a střední podnikatele, jak oslovit a získat nové zákazníky a nepřijít o ty stávající.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma